KOSMETYKI NATURALNE - SKLEP INTERNETOWY SAPINDUS

wyszukiwanie zaawansowane
883-554-011
PolskiAngielski
» Bezpieczne zakupy

Kontakt

  • NIP: 757-141-77-83
  • E-mail:sklep@sapindus.pl
  • Telefon883-554-011
  • InfoliniaOd poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00
  • Inpost Kurier
  • Inpost Kurier

Bezpieczne zakupy



"Bezpieczeństwo danych osobowych to podstawa w świecie nowoczesnego Internetu"

★ ★ ★ ★ ★

 

14 LAT NA RYNKU TRANSAKCJI ONLINE
350 DOSTĘPNYCH KANAŁÓW PŁATNOŚCI
75 TYSIĘCY WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI PARTNERÓW


Sklep Internetowy Sapindus.PL jest w pełni zintegrowany z serwisem Przelewy24 należącym do PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 4.500.000,00 zł, w całości opłaconym.

Przelewy24 prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych pod numerem IP24/2014 (dostępnym na stronie: https://erup.knf.gov.pl/View/).

Działalność PayPro SA (Przelewy24) jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, jakość oraz prywatność danych transakcyjnych - na najwyższym krajowym poziomie.

W systemie Przelewy24 wszystkie dane przekazywane są szyfrowanym połączeniem zabezpieczonym certyfikatami:
 
Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) 
Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności. Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

THAWTE - Certyfikat SSL 
Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL EV (Extended Validation) - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe. 

McAfee Secure 
McAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI - w ramach spełniania wymogów VISA, MasterCard - na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.


FIRMA HANDLOWA ''SAPINDUS'' dołożyła dodatkowo wszelkich starań, aby przekazywane nam przez Państwa dane prywatne i finansowe, były zabezpieczone zaawansowaną technologią szyfrowania SSL.

Dzięki temu gwarantujemy 100 % pewność bezpieczeństwa wszelkich danych, jakie nam Państwo powierzają oraz zapewniamy, że nie dostaną się one w niepowołane ręce, ani nie będą wykorzystywane do żadnych celów marketingowych.

Jak sprawdzić bezpieczeństwo połączenia ze sklepem internetowym Sapindus.pl ?
W pasku adresu URL pojawia się ikona kłódki z protokołem HTTPS.


SSL

Symbolizuje ona aktualny status  bezpieczeństwa i poufności powierzanych nam danych.

Szyfrowaniem SSL (HTTPS) objęta jest cała strona internetowa sklepu Sapindus.pl

FIRMA HANDLOWA ''SAPINDUS'' jest oficjalnie zarejestrowana w krajowym systemie GIODO oraz wdrożyła politykę bezpieczeństwa danych osobowych, oraz politykę bezpieczeństwa systemu IT, które zapewniają całkowitą i skuteczną ochronę Twoich danych osobowych zgodnie z restrykcyjnymi wymogami GIODO.

 


Przejdź do strony głównej
Ałun Potasowy w Sztyfcie 120g

Ałun Potasowy w Sztyfcie 120g

19,90 zł brutto16,18 zł netto
Ałun Potasowy to prawdziwy, w 100% naturalny kryształ pochodzenia wulkanicznego. Posiada w swej strukturze negatywne jony molekularne, które nie wchłaniają się przez komórki skóry i nie zapychają jej porów - w przeciwieństwie do innych komercyjnych deo. Testowany dermatologicznie przez Włoski Instytut Uniwersytecki. Został zalegalizowany i zgłoszony do Włoskiego Ministerstwa Zdrowia, zgodnie artykułem 10 ustawy 713/86 - dyrektywy Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w zakresie produkcji i sprzedaży produktów kosmetycznych. Wejdź i sprawdź!
Naturalna Luffa Balneo do Mycia i do Masażu

Naturalna Luffa Balneo do Mycia i do Masażu

20,91 zł brutto17,00 zł netto
Luffa "Balneo" to naturalna, antyalergiczna myjka, wykonana z naturalnej roślony o nazwie juta. Już w starożytnej Syrii myjki miały zastosowanie w łaźniach, były wykorzystywane do mycia i masażu całego ciała. Myjka sprawia, że skóra stanie się gładka, delikatna i jędrna. Masowanie myjką pobudza krążenie krwi i wspomaga walkę z cellulitem.
mydelniczka z drewna SAPINDUS

Ręcznie Robiona Ekologiczna Mydelniczka z Drewna

22,00 zł brutto17,89 zł netto
Mydelniczka została wykonana całkowicie ręcznie z kompozycji drewna Sosny Białej, Bambusa oraz Buku. Zabezpieczona ekologiczną powłoką wodoodporną na bazie wysokogatunkowej żywicy. Nie wchodzi w reakcję z mydłem oraz zapobiegają przez to wchłanianiu do ciała szkodliwych substancji. POLECAMY!